محل تبلیغات شما

هرروز ک میگذره بیشتر ب این نتیجه رسیدم هرگز ازدواج نکنم

ازدواج سرگرم کردن مردم به نادانیه. غوطه ور شدن در گوهه . اهداف زندگی حول کارهای چرت روزمره میچرخه  

"خونه مون باید شیک باشه . جلو فلان مهمان فلان خواستکار فلان عمو خوب دربیایم ""دیدن فلان فیلم رو از بکه سه سیما از دست ندیم " بریم عروسی فلان گوساله شامشون میکسه . کمی شکمچرانی کنیم"بعدش قد فیل میشن میگن چرا ایقد گنده ایم ما ک هیچی نمیخوریم"

"اقای خونه مبادا بازی تیم عن دوستارشو ازدس بده" ی کاری کنم چشم بقیه از کاسه دربیاد"  امروز  چنان استوری بزارم بقیه بسوزه " وای نهار کوفت داریم بزار عکسشو برا گوهای دیگه بفرستم" فلان کتاب جدید منتشر شده برم عکسشو بزارم اینستا ک مثلا خوندم و شدیدا پیشنهادش کنم" برم آواز بخونم  با صدای انکرالاصواتم بزارم اینستا بگم اهنگ درخواستی خیلی از فالورای عنم" فلان بازیگر ایرانی سیمرغ گرفته ناز شسته عنش " 

و اینا همچنان ادامه داره

همشونم برمیگرده به اهداف ازدواج ب خوده ازدواج 

نماز یه متاهل دیوث چن هزار برابر بهتره تا نماز یه مجرد موفق و مرفه . خب ب عنم. من نمازمو با یک صدم ابسیلون ثواب میخونم عوضش سرم بو گوه نمیده سلایقم عنانه نیس افکار و اهدافم عنتر منتری نیس

کتاب کتاب کتاب کتاب . ازش دوریم قهریم . کتاب درست کتاب سعدی . این مرد دانا . میگم بشون میدونید سعدی کیه؟؟ میگن اره پسر همسایمونه. این همه بامزگی تویه ادم چطور جا میشه:/  حافظ یه نابغه بوده . ولی اونا فقط میدونن حافظ کتابیه که ب شب یلدا و سفره هفستین جلوه میده برای پز .  یا عطار که اثاراش جز بهترینای جهان بود . خودم نمیدونستم . چرا خونوادمون بجا شیکم و پوشاک مارو قبلتر باکتاب اشنا نکردن ؟ بی انصافیه :(( یادم باشه کتاب روزهای دکتر ندوشن رو بخونم کمی پرورش دادن بچه یادبگیرم. میترسم ازین باتلاق :((((

یه توضیح کوچولو : منظورم فقط ازدواجای بدرد نخوره . وگرنه اون ازدواجا که ازفهم و سلایق و شعور کم نمیکته هیچ زیادتر هم میکنه مورد تایید و تشویق قرار میگیره. ک من دو سه مورد بیشتر ازشون ندیدم

ازدواج اخر خطه و پایان موفقیتا و خوشیا . 

من هرموقع قصد خودکشی داشتم حتما ب ازدواج فکر میکنم 

و موضوع خطرناکتر اینه که این موجودات دارن روز ب روز تکثیر میکنن کسیم جلودارشون نیست :(((

همه چی با یه صدا شروع شد

بررسی یه موضوع فوق مهم

عوان کلیشه ای [ زود قضاوت نکنیم :)) ]

فلان ,کتاب ,ب ,یه ,ک ,باشه ,کتاب کتاب ,هفستین جلوه ,سفره هفستین ,و سفره ,جلوه میده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

djclub | dj , دی جی ، دستگاه دی جی